ДИСЕЛДОРФ, НОВОСТИ

Одржана седница Савета и Управног одбора Епархије диселдорфске и немачке

У суботу, 09. априла 2022., у Епархијском центру у Диселдорфу, одржана је заједничка редовна седница Савета и Епархијског управног одбора Епархије диселдорфске и немачке.

Чланови епархијског Савета и ЕУО са успехом су извршили своје редовне задатке, попут доношења годишњег буџета Епархије, као и епархијског магацина и радионице свећа. Са радошћу је констатовано и да су буџетски и сви остали планови за претходну годину не само испуњени, већ и превазиђени.

Владика Григорије још једном је захвалио члановима епархијских управних тела за њихову жртву и љубав према својој Цркви, изражене кроз сталну спремност да се, упркос својим многобројним свакодневним обавезама, увек редовно одазивају Епископу када је год њихова саветодавна и практична помоћ потребна.

Фотографије nixt studio