БИЛЕФЕЛД, НОВОСТИ

Педесетница у Билефелду

На дан Силаска Светога Духа на апостоле, служена је Света Литургија, са почетком у 10 часова, у храму Светог Василија Острошког, у присуству великог броја верног народа парохије билефелдске. Придржавајући се свих мера државних власти и правила, која су на снази у вези са корона вирусом, међу верницима владала је свечана и празнична атмосфера. Надлежни парох, отац Богдан Смиљић упутио је благослов и честитку окупљеном народу уз речи охрабрења и подршке због околности у којима живимо и радимо са надом да ће и ова пошаст проћи те да ћемо опет пуним срцем и душом славити име Божије. Благодарио је Господу и свим добрим људима који су помогли материјално да се премости оваква ситуација и замолио окупљене да остану једно у вери, нади и љубави.