BILEFELD, NOVOSTI

Pedesetnica u Bilefeldu

Na dan Silaska Svetoga Duha na apostole, služena je Sveta Liturgija, sa početkom u 10 časova, u hramu Svetog Vasilija Ostroškog, u prisustvu velikog broja vernog naroda parohije bilefeldske. Pridržavajući se svih mera državnih vlasti i pravila, koja su na snazi u vezi sa korona virusom, među vernicima vladala je svečana i praznična atmosfera. Nadležni paroh, otac Bogdan Smiljić uputio je blagoslov i čestitku okupljenom narodu uz reči ohrabrenja i podrške zbog okolnosti u kojima živimo i radimo sa nadom da će i ova pošast proći te da ćemo opet punim srcem i dušom slaviti ime Božije. Blagodario je Gospodu i svim dobrim ljudima koji su pomogli materijalno da se premosti ovakva situacija i zamolio okupljene da ostanu jedno u veri, nadi i ljubavi.