NOVOSTI, HAMBURG

Sveta Liturgija u nedelju po Krstovdanu i pozorišna predstava za decu u Hamburgu

U nedelju po Krstovdanu veliki broj parohijana je ispunio hram Svetog arhangela Mihaila u Hamburgu. Tom prilikom se većina prisutnih pričestila a nadahnutom besedom protonamesnik Aleksa Milinković je ukrepio duše vernih.

Po okončanju Liturgije svi prisutni su imali priliku da prisustvuju dečijoj predstavi „Avanture Maše i medveda“ u izvođenju glumaca beogradskog dečijeg pozorišta „Petar Pan“. Ovaj projekat realizovan je naporima Crkvene opštine, Srpske dopunske škole i Generalnog konzulata Republike Srbije iz Hamburga. Veliki broj dečice je ispunio salu crkvenog centra i sa oduševljenjem su učestvovali u ovoj divnoj predstavi.

Bratstvo Svetoarhangelskog hrama