ВИДЕО, ДОРТМУНД, НОВОСТИ

Парохијски влог – Дортмунд

Почевши од овогодишњег празника Светог Вазнесења Господњег, Црквена општина дортмундска емитоваће парохијски билтен на друштвеним мрежама и осталим средствима информисања.

Поменути билтен имаће поучни и информативни карактер.

На петнаестодневном нивоу, у форми и трајању прилагођеном потребама времена у којем живимо, биће понуђен јавности.

Трудићемо се да актуелна дешавања, планове и садржаје, које је потребно представити нашим парохијанима, на уређен и прилагођен начин презентујемо.

Аутори овог влога, у сарадњи са свештеником и вјерним народом наше парохије, биће Борко и Никола Обрадовић.

Поред литургијског живота и сусрета наших људи које светотајински живот обезбеђује, у нашој је заједници добродошао сваки новији вид комуникације као и народна сабрања која су изводљива у ситуацији у којој поштујемо мере опреза и бриге за ближње.

Управа парохије