НОВОСТИ, ШТУТГАРТ

Амбасадорка Републике Србије у СР Немачкој посетила храм Сабора Срба светитеља у Штутгарту

На празник Св. Јоакима и Ане, амбасадорка Републике Србије у Немачкој, Њена екселенција др Снежана Јанковић, уприличила је посету храму Сабора Срба светитеља у Штутгарту.

Амбасадорку су дочекали свештеници храма и у срдачном разговору упознали амбасадорку Јанковић са активностима, животом и радом у Црквеној општини Штутгарт.

У пратњи амбасадорке Јанковић, поред најближих сарадника, конзуларних радника у ГК у Штутгарту, био је новопостављени Генерални конзул Републике Србије у Штутгарту, господин Драган Димитријевић.

На крају овог сусрета, изражавајући захвалност на посети, свештеници су даровали госте пригодним поклонима.

Управа ЦО Штутгарт