ВИДЕО, МИНХЕН, МИНХЕНСКИ РАЗГОВОРИ, НОВОСТИ

Друга епизода подкаста ,,Минхенски разговори“

Подкаст серијал ,,Минхенски разговори“ има превасходно за циљ проширивање и унапређење пастирске делатности Црквене општине Минхен. Идеја водиља нашег пројекта је да савременим начином комуникације унапредимо дијалог са вернима наше црквене заједнице актуализујући питања и проблеме са којима се суочавају хришћани у савременом свету.

Друга епизода подкаста инспирисана је највећим хршћанским Празником – Васкрсом.

Das Podcast-Serial „Münchener Gespräche“ hat primär zum Ziel, das pastorale Wirken der Kirchengemeinde München auszuweiten und entsprechend der digitalen und sozialen Medien anzupassen, um ein möglichst breites Spektrum an Zuschauern zu erfassen. Die Leitidee dieses Projekts ist daher, durch soziale Medien den Dialog zwischen den Priestern und den Laien unserer Gemeinde, aber auch darüber hinaus, zu vertiefen und zu intensivieren, indem die gegenwärtigen Herausforderungen unserer Gesellschaft thematisiert und diskutiert werden.