НОВОСТИ, ХАМБУРГ

Недеља 26. по Духовима уз дечији базар и концерт црквеног хора у Хамбургу

У недељу двадесет и шесту по Духовима служена је Света Литургија у храму Св. Архангела Михаила уз молитвено учешће мноштва вернога народа. Нарочита радост била су деца Српске допунске школе „Јован Јовановић Змај“ који су организовали традиционални божићни дечији базар, на којем су сви присутни могли да се обогате вредним дечијим рукотворинама и тако припомогну хуманитарни рад Српске допунске школе и Црквене Општине Хамбург. Након дечијег базара започео је концерт црквеног хора и студената музичке академије у Хамбургу, који редовно учествују на богослужењима и обогаћују иста својим музичким талентом и умилним гласовима. Поред деце из Српске допунске школе на челу са председником господином Милорадом Пајовићем и учитељицом госпођом Татјаном Филиповић нарочиту захвалност дугујемо госпођи Маји Шон, која већ дуго година руководи црквеним хором и заједно са целом породицом неуморно ради на придобијању нових младих чланова. Н  едеља испуњена духовним, хуманитарним и културним богатствима завршена је трпезом љубави у сали црквеног центра.