DISELDORF, NOVOSTI

Održana sednica Saveta i Upravnog odbora Eparhije diseldorfske i nemačke

U subotu, 09. aprila 2022., u Eparhijskom centru u Diseldorfu, održana je zajednička redovna sednica Saveta i Eparhijskog upravnog odbora Eparhije diseldorfske i nemačke.

Članovi eparhijskog Saveta i EUO sa uspehom su izvršili svoje redovne zadatke, poput donošenja godišnjeg budžeta Eparhije, kao i eparhijskog magacina i radionice sveća. Sa radošću je konstatovano i da su budžetski i svi ostali planovi za prethodnu godinu ne samo ispunjeni, već i prevaziđeni.

Vladika Grigorije još jednom je zahvalio članovima eparhijskih upravnih tela za njihovu žrtvu i ljubav prema svojoj Crkvi, izražene kroz stalnu spremnost da se, uprkos svojim mnogobrojnim svakodnevnim obavezama, uvek redovno odazivaju Episkopu kada je god njihova savetodavna i praktična pomoć potrebna.

Fotografije nixt studio