KELN, NOVOSTI

Poklon dva najveća srpska kluba parohijskoj zajednici u Kelnu

Prikupljanje božićnih paketića u milosrdnoj akciji parohije kelnske ,,Deca za decu” okupila je mnogo zainteresovanih koji imaju potrebu da svoju sreću i radost podele sa onima koji imaju malo, manje ili ponekada ni toliko. Da se dobro delo daleko čuje i da dobra dela ne ostaju nezapažena osetila su deca iz Kelna kada su na proslavi Sv. Save obradovani poklonom u vidu potpisanih sportskih dresova svih igrača Košarkaškog kluba Crvena Zvezda, Košarkaškog kluba Partizan i Fudbalskog kluba Partizan iz Beograda. Najveći srpski sportski klubovi, kao izraz podrške i zahvalnosti za sva dobra učinjena dela, ovim poklonom su usrećili decu i roditelje i čitavu parohijsku zajednicu u Kelnu.

Crkvena opština u Kelnu zahvaljuje se Košarkaškom klubu Crvena Zvezda, Košarkaškom klubu Partizan i Fudbalskom klubu Partizan na ovome daru i pažnji, koja ljudima u dijaspori mnogo znači.