NOVOSTI, FRANKFURT

Posjeta gradonačelnika Frankfurta Gospodina Petera Feldmana Hramu Vaskrsenja Gospodnjeg

 
Dana 07.02.2021. u posjetu Crkvenoj opštini Frankfurt došao je gradonačelnik grada Frankfurta G. Peter Feldman. U srdačnom razgovoru sa našim posvjedočenim prijateljem bilo je riječi i o našim trenutnim radovima i planovima u CO Frankfurt.
 
Sastanku je prisustvovao i G. Knut iz Evangelističke regionalne uprave sa kojim je dogovoren sastanak u vezi zajedničkih projekata.
 
Ovo je četvrta posjeta G. Feldmana našoj Crkvenoj opštini.
 
Zahvaljujemo mu na iskrenoj podršci našim nastojanjima da ovaj deo grada Frankfurta učinimo ljepšim za sve građane. Naša vizija je da naš hram i trg ispred postanu jedna od znamenitosti ove metropole.
 
Pozvali smo G. Feldmana da nas opet posjeti.
 
Sveštenstvo Frankfurtskog hrama