DISELDORF, NOVOSTI

Predstava i edukativna radionica za djecu

Po blagoslovu Njegovog Preosveštenstva Episkopa Diseldorfa i Njemačke Gospodina Grigorija, a u organizaciji Eparhije i tri parohije, u vremenskom intervalu od 10. do 12. januara 2020. godine, upriličena je predstava za djecu u izvedbi Cvetina Aničića, lutkara iz Šida.

Izuzetno kvalitetna predstava i edukativna radionica koju su gospodin Cvetin Aničić i njegova supruga Nada izveli pred djecom parohijskih zajednica u Diseldorfu, Vupertalu i Dortmundu, okupila je veliki broj mališana.

Predstava ,,Vitamini zdravi fini” u sve tri parohije pokazala se kvalitetnom, a reakcije djece i roditelja su veoma pozitivne. Gospodin Cvetin, kao diplomirani lutkar, pokazao je svoje, kako lutkarsko tako i glumačko i pedagoško umjeće na opštu radost svih prisutnih.

Zahvalni smo umjetniku za neobično kvalitetnu izvedbu, a roditeljima koji su doveli svoju djecu se zahvaljujemo za pažnju i ukazano povjerenje.