BREMEN, NOVOSTI

Priziv Svetog Duha za početak školskog leta u Bremenu

U subotu 29. avgusta 2020. godine povodom početka novog školskog leta, u bremenskom hramu Svetog Đorđa, na molitvi priziva Svetog Duha bilo je jedno naročito duhovno i blagosloveno sabranje naših parohijana.

Ovo pomenuto duhovno sabranje već je duži niz godina nezaobilazna tradicija naših vernika, koji zaista rado učestvuju na ovoj molitvi u kojoj ištemo od Gospoda Boga: ,,Duha mudrosti i duha razuma…“ za našu milu i dragu decu.

Ove godine po prvi put, kao naša nova učiteljica, učestvovala je gospođa Dunjić Slađana iz Bremena, jer je dugogodišnja učiteljica gospođa Milica Stanković otišla u zasluženu penziju.

Molimo se Gospodu da molitvama našim, zaštiti svaku dušu živu, naročito našu dragu i milu decu, a našoj novoj učiteljici podari svako dobro i veliki uspeh u radu. 

Paroh bremenski