АУДИО, БОН, ЕПИСКОП ГРИГОРИЈЕ, НОВОСТИ

Слава парохије у Бону

У суботу, 12. јуна 2021. године литургијски је прослављена слава бонске парохије. Свету архијерејску Литургију служио је Његово Преосвештенство Епископ Диселдорфа и Немачке Г. Григорије уз саслужење изабраног Епископа хумског свештеномонаха Јована Станојевића, архијерејског заменика и пароха келнске парохије Неђе Јањића, пароха диселдорфског Небојше Ракића и ђакона Дејана Ристића.

Лепоти богослужења допринело је појање парохијског хора из Нојвида, који често молитвено присуствује богослужењима ове парохије. Посебна захвалност припада овогодишњим кумовима славе, породици Брадашевић.

Након дужег времена парохијани у Бону, услед попуштања законских прописа у вези са корона вирусом, добили су прилику да се молитвено окупе у већем броју.

Беседа и обраћање Епископа Григорија у прилогу вести.