БИЛЕФЕЛД, НОВОСТИ

Свечана вечера у Билефелду

На празник Рођења Пресвете Богородице, Црквена општина на челу са својим свештеником, протојерејем-ставрофором Богданом Смиљићем, окупила је све прегаоце и приложнике на свечану вечеру, како би одала захвалност и благодарење свима који су прилогом и радом помогли изградњу нове црквене сале при храму Светог Василија Острошког у Билефелду.

Те вечери се окупило око 70 парохијана, свих генерација, за које је приређена свечана вечера и пригодне речи захвалности од стране надлежног свештеника и председника Црквене општине др Будимира Илића. Ово свечано окупљање имало је за циљ да мотивише остале парохијане, како би узели учешће  у даљим пословима око постављања новог гранита на патосу храма и довршетка радова на унутрашњем уређењу истог. Реализација, на вечери предложених планова, биће спроведена током следеће календарске године.