ВИДЕО, МИНХЕН, НОВОСТИ

Васкршњи онлајн концерт у Минхену – Христос Воскресе!

Црквени хор ,,Свети Јован Владимир“ из Минхена свим вјерницима и љубитељима духовне музике поклања велики Васкршњи онлајн концерт у част највећег хришћанског Празника.

Програм концерта:

1. Христос Воскресе
  2. Херувимска Песма гл. 1.
  3. Тропар Св. Јовану Владимиру
  4. Пјевница: Свјетилен Васкрса гл. 3.
  5. Тебе појем
  6. Ангел вопијаше
  7. Пасхална стихира гл. 5.
  8. Пресвјатјеј Богородицје помолимсја
  9. Тебе Бога хвалим

Учесници концерта:

Диригент: Јелена Стојковић
Сопран: Јелена Ристић, Рената Љевар, Слађана Павловић.
Алт: Неда Немец, Александра Кукољ.
Тенор: Марко Тривуновић, Радисав Пантић, Ђорђе Павловић.
Бас: Ђакон Дејан Ристић, Дарко Мрган, Миле Марковић, Арсеније Јовановић (Пјевница).

Захваљујемо се Теливизији Српске Дијаспоре (ТСД) на продукцији и омoгућавању овог пројекта!

П.С.
Сви учесници концерта су непосредно пред снимање негативно тестирани на вирус COVID-19.

Oster-Onlinekonzert in München!

Der Gemeindechor „Hl. Johannes Vladimir“ in München schenkt allen Gläubigen und Musikliebhabern ein großes Osterkonzert im Online-Format zu Ehren des größten christlichen Feiertages.

Alle Teilnehmer dieses Konzertes wurden am Tag der Aufnahme negativ auf das Coronavirus (SARS-CoV-2) getestet.

Wir bedanken uns ganz herzlich bei der Televizija Srpske Dijaspore (TSD) für die tatkräftige Unterstützung und die Ermöglichung dieses Projekts.